payday loans pueblo co
 
Email: Şifre: Şifremi Unuttum | Yeni Üyelik
 
 
Skip Navigation Links

Sevgili arkadaşlar,

 Yönetim olarak kısa vadede yapmayı hedeflediğimiz birçok yeniliği sizlere de duyurmak isterim.
 
Yönetim olarak tüm kliniklere ulaşmayı, iyi-kötü herkesi Türkiye ESRU hakkında bilgilendirmeyi ve her klinikte bizi temsil edecek arkadaşları belirlemeyi hedefledik ve bu yolda kısa zamanda epeyce yol aldık.
 
Özellikle iletişim çağında, sosyal medyanın bu kadar aktif olarak kullanıldığı bir dönemde, biz genç ürologlar olarak, sosyal medyayı ve iletişim araçlarını en aktif şekilde kullanmayı hedefledik. Neler yaptık peki? ÖncelikleTürkiye ESRU olarak yer aldığımız Facebook grubumuzu yeniledik. Hiç yer almadığımız ve daha önce kullanılmayan Twitter (@ESRUTurkey) ve Linked In (Türkiye ESRU) hesapları açıldı. Bir diğer yeniliğimiz ise yönetim kurulu toplantılarımızı birkaç ayda bir yüz yüze, ama her hafta da online olarak yapıyoruz. Yılbaşına kadar yenilemeyi hedeflediğimiz veri tabanı elimizde olduğu ve ESRU klinik temsilcileri belirlendiği zaman ise tüm yönetim ve klinik temsilcilerini kapsayan, her an iletişime ve her an fikir paylaşımına olanak sağlayan Whatsapp ve Hangouts grupları oluşturup görüşmeler yapmayı hedefliyoruz.
Bir diğer önemli konu ise, yenilenen internet sayfamız. Daha aktif olarak kullanmayı istiyoruzwww.turkiyeesru.org adresimizi. Bu nedenle sitemizde bundan sonra düzenli olarak “Olgu sunumu”, “Güncel Makale Özeti” ve hocalarımızdan bizlere tavsiyeler niteliğinde yazılar okuyacağımız “Şimdi asistan olsam…” köşeleri yer alacak. Türkiye’de ve dünyada yer alan tüm ürolojik derneklere ve kongre sayfalarına linkler aracılığıyla ulaşabileceksiniz. Bir de bizler için başucu kitabı niteliğindeki EAU kılavuzlarına tek tık ile ulaşma imkanı olacak.
 
Bizler yenilikler yapmaya devam edeceğiz ve sizi de bu yeniliklere dahil etmek istiyoruz. Yönetim olarak, “Türkiye ESRU’yu takip edin ve her an ürolojiden haberdar olun” diyoruz.
 
Dr Zülfü SERTKAYA
Türkiye ESRU Başkanı
+90 533 257 2050